O firmie

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „bocar” Sp. z o.o., założone w 1992 r., dołączyło do grona Autoryzowanych Dealerów Suzuki.

Zdobyte przez nas doświadczenie, w segmencie wysoko specjalistycznych pojazdów pożarniczych postanowiliśmy wykorzystać do rozszerzenia działalności o segment samochodów osobowych. W związku z powyższym, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta z sektora publicznego chcemy przenieść na obsługę klientów indywidulanych.

W nowej strukturze organizacyjnej znalazł się zespół pracowników, świadczących najwyższy standard obsługi klientów, służąc Państwu fachowym doradztwem we wszystkich kwestiach, związanych z zakupem, finansowaniem oraz eksploatacją samochodów marki Suzuki. Do Państwa dyspozycji pozostają wykwalifikowani pracownicy w działach: sprzedaży samochodów, serwisu mechanicznego, sprzedaży części zamiennych i akcesoriów.

W naszym salonie, powstałym zgodnie z najnowszymi standardami wyglądu i wyposażenia salonów dealerskich sprzedaży marki Suzuki, mają Państwo możliwość poznania szerokiej i regularnie wzbogacanej oferty tej marki. Perfekcja wykonania oferowanych przez nas samochodów jest najlepszą gwarancją Państwa satysfakcji. Dodatkowo chcąc zapewnić Państwu komfort i najwyższą jakość obsługi oferujemy realizację wszelkich kwestii związanych z zakupem samochodu - z jego ubezpieczeniem i finansowaniem (zarówno poprzez kredyt, jak i leasing), a także sprzedaż Państwa używanego samochodu. W celu ułatwienia decyzji zakupowych, zapewniamy także jazdy testowe wszystkimi modelami będącymi w bieżącej ofercie marki, które są do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia salonu.

Ponadto nasz dział serwisu, który został wyposażony w najnowsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze oraz wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel, zapewni Państwu najwyższą jakość usług serwisowych z zakresu serwisu mechanicznego (gwarancyjnego i pogwarancyjnego), jak również z zakresu prac blacharsko-lakierniczych. Nasi pracownicy dokonają również profesjonalnego montażu wybranego przez Państwa dodatkowego wyposażenia z bogatej oferty akcesoriów Suzuki. Ponadto doradcy w sklepie części zamiennych i akcesoriów zapewnią Państwu kompleksową pomoc w wyborze i realizacji zamówienia z szerokiej gamy oryginalnych części i akcesoriów do samochodów marki Suzuki.

Wszystkim klientom oferujemy komfortowe warunki oczekiwania na odbiór samochodu, oraz bezpośredni dostęp do Internetu. Oferujemy również możliwość skorzystania z samochodu zastępczego.

Serdecznie Państwa zapraszamy, nowo otwarty Salon sprzedaży i serwis SUZUKI „Bocar”, mieści się w miejscowości Poczesna, przy ulicy Warszawskiej 22 (wjazd od DK1 w kierunku Częstochowy przez stację paliw Orlen).